Telefon : 757324138
Masz przed sobą budowę? Jeśli tak - czeka cię niełatwe zadanie, trwające nierzadko kilka lub kilkadziesiąt miesięcy, okupione ogromnym stresem i nieprzespanymi nocami. Jeśli jesteś fachowcem i specem od budownictwa - masz ułatwione zadanie, ale jeśli nie - postaraj się o dobrego kierownika budowy lub inspektora nadzoru, który będzie czujnym okiem nadzorował wszystkie prace budowlane. Często firma wykonawcza może oferować swojego kierownika budowy, można też natrafić na kierownika budowy, który wypełni tylko dziennik budowy i załatwi odbiór budynku. W przypadkach gdy wszystkie prace idą zgodnie z harmonogramem, nie ma problemów z jakością wykonanych prac, zaoszczędzone pieniążki cieszą. Problemy się zaczynają wraz ze źle wykonaną pracą lub sporami z wykonawcą. Wtedy zaoszczędzone pieniądze na fachowcu przy budowie często przekraczającej setki tysięcy złotych mogą okazać się bardzo niebezpieczne. Usunięcie usterek związane jest z wydatkiem kilkukrotnie przekraczającym zaplanowane koszty. Coraz częściej można zaobserwować roszczenia co do firm wykonawczych oraz sporne sytuacje niejedokrotnie rozwiązywane przez sądy. Aby tego uniknąć najważniejszą rzeczą jest dobra umowa z wykonawcą, a powierzony nam nadzór nad Twoją budową, zaoszczędzi Tobie wielu przykrych sytuacji.
Posiadamy uprawnienia wykonawcze w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń oraz uprawnienia konserwatorskie.
W zależności od Państwa potrzeb, pełnimy funkcję kierownika budowy lub inspektora nadzoru.

W ostatnim czasie zakończyliśmy nadzór dla naszego klienta, dla którego pełniliśmy m.in. funkcję inspektora nadzoru przy budowie hali magazynowej wysokiego składowania wraz z budynkiem socjalno-biurowym na Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Bolesławcu. Obecnie obiekt ten został przekazany do użytkowania, a w najbliższych miesiącach przewidziana jest już rozbudowa.
Na poprzedniej inwestycji, pełniliśmy funkcję inżyniera rezydenta, przy budowie zakładu przemysłowego dla jednej z największych firm w Europie, wykonującej nadruki na gadżetach reklamowych.
Najnowszym wyzwaniem jest pełnienie funkcji inspektora nadzoru przy budowie zakładu produkcyjnego wełny mineralnej na SPECJALNEJ STREFIE EKONOMICZNEJ MAŁEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI S.A. w Wykrotach.
Jest to niewątpliwie największy obecnie realizowany obiekt w powiecie.
Obecnie pełnimy nadzór inwestorski przy budowie budynków mieszkalnych dla Deweloperów działających na terenie Bolesławca oraz okolic.